Foto endnu ikke klar
884/655
Key Hiraga (f. Tokyo 1936, d. 2000)
Figur komposition. Sign. Key Hiraga 67 samt sign. med årstal på bagsiden. Olie på lærred. 41×33
Proveniens: Privatsamling, Danmark.
Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt modernart@bruun-rasmussen.dk
Malerier, skulpturer og foto, 5. marts 2019
Vurdering
Hammerslag