1626/​1524

Dameparasol af beige atlask med silkefrynser, greb af udskåret elfenben, adskilbar. Ca 1900. L. 65 cm.

Fremstår med alders- og brugsslitage.

Varia, 30. juni 2016

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag