1626/1524
Dameparasol af beige atlask med silkefrynser, greb af udskåret elfenben, adskilbar. Ca 1900. L. 65 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Varia, 30. juni 2016
Vurdering
Hammerslag