1403/731
Kurt R. Hoffmann Sonderborg (f. Sønderborg 1923, d. 2008)
“5 lithographies de K.R.H. Sonderborg”, 1975. Alle sign. Sonderborg, 16/100. Bladstørrelser 55×37. (5)
Små håndteringsmærker. Papiret er let gulnet.
Moderne kunst og design, 14. januar 2014
Vurdering
Hammerslag