2426/​11

Napoloen III kaminur af forgydlt bronze og marmor med figurfruppe af patineret bronze, skive af hvid emalje. Sign. Demeur Hger du Roi.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Der gives ingen garanti for værkets funktion. Pendul og Optræksnøgle medfølger.

I Lyngby
Vur­dering

6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

858145 3.200 DKK
921626 3.000 DKK