2050/​8694

Russisk Gudsmoderikon “Den Uventede Glæde”. Tempera på træpanel. 19. årh. 31×26,5.

Mindre krakeleringer. Restaureret.

Russisk tema, 7. december 2020

Vur­dering

6.000–8.000 DKK

Hammerslag