2050/8694
Russisk Gudsmoderikon “Den Uventede Glæde”. Tempera på træpanel. 19. årh. 31×26,5.
Mindre krakeleringer. Restaureret.
Russisk tema, 7. december 2020
Vurdering
Hammerslag