2003/201
Onorio Marinari, efter, 18. årh.
“Sankt Cecilia”. Usigneret. Olie på lærred monteret på lærred. 79×64.
Krakeleringer. Reparationer. Retoucheringer. Mindre afskalninger.
Ældre malerier, møbler og varia, 13. januar 2020
Vurdering
Hammerslag