2108/​537

Lis Nogel (f. Hellerup 1945)

Relief. Usign. Marmor. H. 5. L. 45. B. 30.

Fremstår med patina.

Moderne kunst og design, 23. februar 2021

Vur­dering

6.000–8.000 DKK

Hammerslag

5.500 DKK

5.500 DKK
(Autobud) 5.000 DKK
5.000 DKK
3.000 DKK