2006/367
Tre havefigurer af kunststen i form af putti holdende attributer. 20. årh. H. 52. (3)
Patina efter vejrlig. Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 3. februar 2020
Vurdering
Hammerslag
14 bud