2248/425
Stor taburet af sortmalet og delvist forgyldt træ. Empireform, 20. årh.
Stel med brugsslitage. Fremstår alene med underbetræk.
Ældre malerier, møbler og varia, 28. november 2022
Vurdering
Hammerslag