1925/119
Elise Konstantin-Hansen (f. Frederiksberg 1858, d. Kolding 1946)
“Finderup Kirke”. Sign. EKH 11. Olie på lærred. 42×61.
Krakeleringer. Behov for rensning.
Ældre malerier og møbler, 17. juni 2019
Vurdering
Hammerslag