2138/344
Mokkaservice af sterlingsølv, bestående af mokkakande H. 23 cm, sukkerskål, flødekande samt oval sættebakke. USA og Tyskland 20. årh. Vægt 753 g. (4)
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 20. september 2021
Vurdering
Hammerslag
13 bud