Jens Birkemose (f. København 1943, d. 2022)
To kompositioner. Begge sign. J. Birkemose, e.a. og 10/10. Litografier i farver. Lysmål 69×54. (2)
Intet at bemærke. Undersøgt i ramme.
900971 (Autobud) | ||
938792 | ||
900971 | ||
1055068 | ||
576 |