Erik A. Frandsen (f. Randers 1957)
Uden titel fra serien “Stålblomster”. Sign. på bagsiden Erik A. Frandsen 06. Indgravering på plade i rustfri stål. 180×115×3. Uindrammet.
Proveniens: Galleri Profilen, Aarhus. Erhvervet herfra af nuværende ejer.
Seller informs: Ingen fejl
Malerier, skulpturer og lydoptagelse med John Lennon, 28. september 2021