11949/93
Jeppe Eisner (f. Frederiksberg 1952)
Komposition. Sign. Jeppe Eisner, EA. Litografi i farver. Lysmål 50×94. Rammemål 70×112,5.
Kunst, antikviteter & design, 5. december 2019
Vurdering
Hammerslag