2120/356
Engelsk vippebord/ birds-nest table af mahogni. George III form, 19. årh. H. 74. Diam. 83.
Enkelte ridser og mærker. Brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 17. maj 2021
Vurdering
Hammerslag