2120/​356

Engelsk vippebord/ birds-nest table af mahogni. George III form, 19. årh. H. 74. Diam. 83.

Enkelte ridser og mærker. Brugsslitage.

Ældre malerier, møbler og varia, 17. maj 2021

Vur­dering

4.000–6.000 DKK

Hammerslag

2.000 DKK

2.000 DKK