2422/94
Ubekendt maler, 19. årh.
Portræt af en fornem herre. Usigneret. Olie på malepap. 21×18.
Retoucheringer. Behov for let overfladerensning.
Ældre malerier, møbler og varia, 27. maj 2024
Vurdering
Hammerslag
10 bud