2439/1576
George III lågfad af sterlingsølv med graveret crest, rektangulær form. London 1807. Vægt 1729 g. 20×29 cm.
Dette emne handles i fuldmoms
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker. Gravering i form af crest.
Fra
i
Vurdering
1049416 | ||
803535 | ||
1049416 | ||
894940 |