2104/1020
Hans Holtorf (f. 1899, d. 1984)
“Dämmerung II”. Sign. Hans Holtorf 54. Olie på lærred. 30×41.
Moderne kunst og design, 26. januar 2021
Vurdering
Hammerslag
31 bud