1503/61
Christian Zacho (f. Grenaa 1843, d. Hellerup 1913)
Skovparti fra Bramsnæsvig. Sign. Chr. Zacho 1908. Olie på lærred. 39×56.
Behov for let overfladerensning.
Ældre malerier og møbler, 12. januar 2015
Vurdering
Hammerslag