2022/708
Eske Kath (f. Haderslev 1975)
To kompositioner. Sign. monogram 02 og 03, 21/150 H.C. 6/15. Litografier i farver. Bladstørrelse 77×56. Uindrammet. (2)
Moderne kunst og design, 26. maj 2020
Vurdering
Hammerslag
33 bud