12013/2
Ole Ahlberg (f. København 1949)
Den hvide rose. Sign. Ole Ahlberg 88, nr. 20/198. Litografi i farver. Motivstørrelse 34×27. Bladstørrelse 50×36. Uindrammet.
Kunst, antikviteter & design, 26. marts 2020
Vurdering
Hammerslag
23 bud