2139/635
Helge Jacobsen (f. København 1916, d. sst.)
Komposition. Sign. Helge J. Olie og akvarel på papir. Bladstørrelse 78×100.
Undersøgt i ramme. Original stand.
Moderne kunst og design, 28. september 2021
Vurdering
Hammerslag