2433/678
Preben Wölck (f. Nykøbing Mors 1925, d. 2000)
“En fornem herre”, 1971. Sign. Wölck med titel og datering på bagsiden. Olie på lærred. 116×89.
Lærredet med 4 cm. revne øverst højre side ved rammekant.
Vurdering
Hammerslag
15 bud
994901 | ||
232847 (Autobud) | ||
994901 | ||
232847 (Autobud) | ||
994901 | ||
232847 | ||
986912 | ||
994901 | ||
800893 | ||
994901 | ||
986912 | ||
801281 | ||
998210 | ||
986912 | ||
998210 |