1710/​1689

Richard Aurili (f. 1834, d. ca. 1914)

Psyke og Amor. Sign. R. Aurili. Figur af bronzeret terrakotta. 19. årh. H. 47. L. 70.

Varia, 9. marts 2017

Vur­dering

2.500 DKK

Hammerslag