1710/1689
Richard Aurili (f. 1834, d. ca. 1914)
Psyke og Amor. Sign. R. Aurili. Figur af bronzeret terrakotta. 19. årh. H. 47. L. 70.
Varia, 9. marts 2017
Vurdering
Hammerslag