2116/305
Nain tæppe, Persien. Medaljon på lys bund. 21. årh. 200×121.
Ene kant delvis slidt. Brugsslitage. Ene hjørneparti lettere beskidt.
Ældre malerier, møbler og varia, 19. april 2021
Vurdering
Hammerslag
10 bud