2414/​50

Fransk etagere af palisander, dekoreret med intarsia, front med tre hylder hvorunder fyldningslåge, top med facetslebet spejl, opsat på hjul. Cirka 1900. H. 150. B. 77. D. 36.

Brugsslitage. Ridser og mærker. Løs i samlingerne.

Ældre malerier, møbler og varia, 1. april 2024

Vur­dering

4.000 DKK

Hammerslag