2118/1050
Poul Knudsen (f. Aarhus 1933, d. Sønderjylland 2006)
Skål af teak. Sign. Poul Knudsen, Denmark. 1960'erne. H. 11,5. L. 44.
Enkelte ridser og mærker.
Moderne kunst og design, 4. maj 2021
Vurdering
Hammerslag
14 bud