2124/682
Niels Strøbek (f. Frederiksberg 1944)
Komposition. Sign. Strøbek. Olie på lærred. 75×50.
Mindre afskalninger.
Moderne kunst og design, 15. juni 2021
Vurdering
Hammerslag