1423/1195
Armbånd af forgyldt sølv prydet med talrige facetslebne topaser. L. ca. 17,5 cm. Æske medfølger. 2010.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.
Smykker, 4. juni 2014
Vurdering
Hammerslag
14 bud