2442/916
Dansk design
Seks hynder betrukket med sort skind passende til Y-stolen af Hans J. Wegner. (6)
Købt hos Ry Bolighus.
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage. Nogle ridser og mærker.
Eftersyn
I
Aarhus
Auktion
Kategori
Sælges
Vurdering
Næste bud
Dit maksbud
Levering
Levering i USA fra
Log ind for at se den nøjagtige pris for levering til din adresse.