2442/916
Dansk design
Seks hynder betrukket med sort skind passende til Y-stolen af Hans J. Wegner. (6)
Købt hos Ry Bolighus.
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage. Nogle ridser og mærker.
Auktion
Moderne kunst og design, 15. oktober 2024
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
8 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||