Peter Tom-Petersen (f. Thisted 1861, d. Ærøskøbing 1926)
Ærøskøbing Apotek. Sign. Tom-Petersen 1925. Olie på lærred. 65,5×50.
Enkelte meget minimale krakeleringer. Let overfladerensning anbefales.
816206 (Autobud) | ||
840218 | ||
816206 |