2041/188
“Victoria” figur af patineret bronze sign. NicR, samt bronzestøberstemplet. Base af stenart. H. 62/72 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 5. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag