2444/169
Canova, efter
Venus Victrix af porcelæn, kvinde hvilende på recamier på stel af forgyldt bronze. Sèvres mærket. 19. årh. L. 26,5 cm.
Vurdering
Hammerslag
43 bud
854536 | ||
1091494 | ||
854536 (Autobud) | ||
1091494 | ||
854536 (Autobud) | ||
1091494 | ||
854536 (Autobud) | ||
1091494 | ||
854536 (Autobud) | ||
1091494 | ||
854536 (Autobud) | ||
1091494 | ||
854536 (Autobud) | ||
1091494 | ||
854536 (Autobud) | ||
1001263 | ||
854536 (Autobud) | ||
1001263 | ||
854536 (Autobud) | ||
1001263 | ||
854536 (Autobud) | ||
1001263 | ||
854536 (Autobud) | ||
1001263 | ||
854536 (Autobud) | ||
1001263 | ||
854536 (Autobud) | ||
1001263 | ||
854536 | ||
1001263 | ||
1091494 (Autobud) | ||
1001263 | ||
1091494 | ||
1001263 (Autobud) | ||
1091494 | ||
1001263 | ||
1156018 (Autobud) | ||
1001263 | ||
1156018 (Autobud) | ||
1001263 | ||
1156018 | ||
1017714 | ||
213818 |