2138/416
“Saksisk”. Seks hummergafler af sølv. Udført hos Cohr. Vægt ca. 190 g. 20. årh.s midte. L. 18. (6)
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker. Graveret.
Ældre malerier, møbler og varia, 20. september 2021
Vurdering
Hammerslag
24 bud