2203/894
Hans Due
Standerlampe af messing med brunlakeret fod og skærm af metal. Udført 1970erne hos Fog & Mørup. Maks. H. 147.
Alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker.
Moderne kunst og design, 18. januar 2022
Vurdering
Hammerslag
28 bud