2425/​9034

Louis Vuitton

Kuffert af blåt Epi læder med blå læderbesætninger, gyldne beslag, kort hank, et rum med rumopdeler, indvendige lommer og sorte læderfor. Navneskilt og to nøgler medfølger. H. 35 x B. 45 x D. 18 cm.

Stemplet 1042017.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker på læder, primært hjørner. Noget misfarvning på hardware. Enkelte ridser på læder indvendigt. Alle mål er cirkamål.

Vur­dering

8.000–10.000 DKK

Hammerslag

5.500 DKK

5.500 DKK
5.000 DKK