Signeret Keshan tæppe, Persien. Medaljon på rød bund. 20. årh.s slutning. 493×295.
Erhvervet hos Orienttæpper Nærum, prismærkat Kr. 82.000.-
Ældre malerier, møbler og varia, 20. september 2021
31 bud