12113/​90

Afrikansk maske af patineret udskåret træ. 20. årh. L. 41.

Sælger oplyser

Fremstår med alders- og brugsslitage.

Kunst, antikviteter & design, 1. april 2021

Vur­dering

1.000–1.500 kr

Hammerslag

550 kr

883810 550 kr
834606 500 kr