318/​16

Bang & Olufsen

“Beolab 3500”. Aktiv link højttaler til vægophæng. L. 111.

Proveniens: Sælges på begæring af Statsadvokaten for Særlig Økonomisk og International Kriminalitet.

Typenr.: 1601 Itemnr: 18696601 Serienr.: 1160111

Almindelig brugspatina, herunder ridser, mærker og smuds. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Tvangssalg, 12. december 2016

Vur­dering

1.000 DKK

Hammerslag

850 DKK

10 bud

850 DKK
800 DKK
(Autobud) 750 DKK
750 DKK
700 DKK
650 DKK
(Autobud) 600 DKK
600 DKK
550 DKK
500 DKK