2131/​580

Erik A. Frandsen (f. Randers 1957)

Komposition. Sign. Erik A. Frandsen 12, 86/100. Litografi i farver. Bladstørrelse 28×45.

Undersøgt i ramme. Original stand.

Moderne kunst og design, 3. august 2021

Vur­dering

1.500 kr

Hammerslag

800 kr

800 kr
750 kr