2440/​878

Poul Henningsen (f. Ordrup 1894, d. Hillerød 1967)

“Kuglen”. Et par pendler med lameller af hvidlakeret metal. Udført hos Louis Poulsen. Diam. 60. (2)

Dette emne handles i fuldmoms

Brugsslitage. Ridser og mærker. Buler. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Fra i Lyngby
Vur­dering

8.000–10.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

890462 6.000 DKK
936267 (Autobud) 5.500 DKK
815067 5.000 DKK
936267 4.800 DKK
815067 (Autobud) 4.600 DKK
936267 4.600 DKK
815067 4.400 DKK
853286 4.200 DKK
815067 4.000 DKK