2120/9000
Must fyldepen af delvist børstet og forgyldt stål. L. 13,7 cm.
Original æske medfølger. Proveniens: Erik Brandt.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.
Fashion, 19. maj 2021
Vurdering
Hammerslag
11 bud