12038/36
Mogens Balle (f. København 1921, d. Asmindrup 1988)
Komposition. Sign. Balle, nr. 60/80. Litografi og træsnit i farver. Rammemål 50×36.
Kunst, antikviteter & design, 17. september 2020
Vurdering
Hammerslag