2443/83
Sengustaviansk konsol af forgyldt og bemalet træ med drejede tilspidsede ben, plade af brun marmor. Stockholm, 18. årh.s slutning. H. 80. B. 81. D. 44.
Ældre malerier, møbler og varia, 21. oktober 2024
Vurdering
Hammerslag