1218/132
Dansk maler, 19.-20. årh.
En fanøpige. Utydelig signatur Poul... Olie på lærred. 33×27.
Lærredet er dubleret. Behov for rensning.
Ældre malerier og antikviteter, 30. april 2012
Vurdering
Hammerslag