2424/620
Dansk møbeldesign
Ovalt udtræksbord af palisander med to tillægsplader. Udført og mærket hos Skovby Møbler. 1970'erne. H. 72. L. 180/280. B. 120. (3)
Stand
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Auktion
Moderne kunst og design, 11. juni 2024
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
8 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
(Autobud) | ||