2120/90
Fire figurer af patineret bronze. Benin stil. 20. årh. H. 35–42. (4)
Brugsspor. Nogle støbefejl.
Ældre malerier, møbler og varia, 17. maj 2021
Vurdering
Hammerslag
26 bud