2104/370
Et par svenske taburetter. Gustaviansk form, 20. årh.s begyndelse. H. 44. L. 60. B. 64. (2)
Ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 25. januar 2021
Vurdering
Hammerslag