2426/225
I. L. Jensen, skole, 19. årh.
Opstilling med cremefarvede roser og forglemmigej på en karm. Usigneret. Olie på malepap. Lysmål 25,5×31.
Krakeleringer. Mindre ridser og retoucheringer langs kant.
Vurdering
Hammerslag
1137295 (Autobud) | ||
272006 | ||
1137295 (Autobud) | ||
272006 | ||
1137295 | ||
981679 |